Xhensila Myrtezaj pëson overdozë nga droga, përfundon në koma në gjendje kritike për jetën

Thursday 16 September 2059 54384 Shares

Xhensila Myrtezaj pëson overdozë nga droga, përfundon në koma në gjendje kritike për jetën

Kengetarja Xhensila Myrtezaj ka pësuar ovverdozë, për shkak të konsumimit të lëndëve narkotike.
Xhensila është dërguar urgjentisht në spital në koma dhe gjendja e saj shëndetësore nuk paraqitet aq e mirë. Incidenti me këngëtaren mendohet se ka ndodhur rreth orës 23.00 të ditës së djeshme.
Burimet thonë se mbidozimi shkaktoi një sulm në zemër. Një burim tjetër thotë se ajo është në një “gjendje vegjetative” dhe mjekët kanë paralajmëruar që ajo mund të mos ia dalë mbanë.

loading Biewty

Most Popular

  1. 1

    has ganado un iphone 12 pro max Solo tiene que mandárselo a 20 personas de tus amigos

loading Biewty 3